Żbikowa, dom 320 m2, działka: 712 m2

850 000 zł, pokoje: 7

Poznań, Kobylepole - duży dom z wydzielonymi dodatkowymi dwoma mieszkaniami.

Lokalizacja:
Poznań, Kobylepole, położona na wschodzie Poznania dzielnica z dobrym dojazdem do Centrum, doskonale skomunikowana z węzłem autostradowym Poznań - Krzesiny. Dookoła mnóstwo terenów zielonych, lasy, Jezioro Maltańskie, poznańskie ZOO. Świetne miejsce do mieszkania.

Dom:
Duży dom o powierzchni całkowitej około 320 m2. W chwili obecnej dom zajmowany jest przez właścicieli, którzy korzystają z części parterowej budynku i piwnicy oraz przez Najemców - na piętrze wydzielone zostały dwa mieszkania, które mogą zostać włączone do powierzchni użytkowanej przez właścicieli, mogą również w dalszym ciągu być wynajmowane.
Piwnica - ma powierzchnię około 120 m2, znajduje się w niej garaż, kotłownia oraz pomieszczenia piwniczne, mogące służyć jako powierzchnia magazynowa.
Parter, około 120 m2: salon z częścią jadalną i kuchnią (całość około 60 m2), dwie sypialnie (wejście z salonu), gabinet łazienka, pralnia.
Piętro, około 80 m2: 2 mieszkania o powierzchni około 40 m2 każde. Jedno mieszkanie jednopokojowe, drugie mieszkanie z wydzieloną częścią sypialnianą.

Dom o dużych możliwościach adaptacyjnych, doskonały jak dom jednorodzinny, świetny pad inwestycję na wynajem.

Zapraszam po więcej szczegółów jak również na prezentację nieruchomości.

Numer oferty w Locumnet: 35730135

  Zdjęcia: 19 szt.


R.E.J. Nieruchomości.
Telefon: 618528088, 618521881
Wyślij zapytanie
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Użycie klawisza wyślij jest jednoznaczne ze zgodą na kontakt podanymi środkami komunikacji. Informacja, kto jest Administratorem Danych Osobowych jest w Polityce Prywatności biura.