Kobyle Pole, dom 250 m2, działka: 477 m2

897 000 zł, pokoje: 5

Kobylepole, niezwykła dzielnica, niedaleko centrum, w otoczeniu malowniczych stawów, drzew. Tutaj możesz szybko zapomnieć, że jesteś w mieście.

W samym sercu Kobylegopola, przy cichej, spokojnej uliczce oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż.

Dom z 2001 roku, wybudowany solidnie, znakomicie zadbany, bardzo funkcjonalny, o pow. ca 250m2.

PARTER- pow. ca 85m2, składa się z gabinetu (9m2), niezależnej kuchni ( ca 14m2), łazienki z prysznicem i przestronnego salonu (42,3m2) z kominkiem i wyjściem na duży taras z widokiem na piękną, dorodną zieleń.

PIĘTRO- pow.ca 74m2, składa się z dwóch pokoi (ca 21m2, ca 27m2- w projekcie planowane były 4 pokoje), łazienka z wanną i prysznicem, garderoba oraz wejście na strych ( pow. do swobodnego wykorzystania ca 30m2 z oknem)

PRZYZIEMIE- pow. ca 92,5m2, składa się z kotłowni, pomieszczenia gospodarczego, pralni, garażu ( 18,2m2), nowoczesnej sauny z łazienką oraz bardzo ciekawego pomieszczenia ( ca 31m2) obecnie wykorzystywanego na bilard, ale może być przeznaczone również na cele mieszkalne. Wszystkie pomieszczenia w przyziemiu z wyjątkiem kotłowni i pom. gospodarczego mają okna i sa dobrze doświetlone światłem dziennym.

Dom ekonomiczny w użytkowaniu, ocieplony styropianem, okna PCV, na podłogach panele i płytki.
Dach dwuspadowy, kryty dachówką ceramiczną, dobrze izolowany ( wełna 20cm).
Działka- o pow. 477 m2, świetnie zagospodarowana zielenią, bardzo zadbana.

WARUNKI UMOWY cena: 897 tys zł grunt- użytkowanie wieczyste w trakcie przekształcania/ koszt właściciela/
termin wydania- do uzgodnienia

LOKALIZACJA
Świetna lokalizacja, blisko centrum miasta ( ca 5km) jeziora Malta , malowniczych stawów, mekka biegaczy, rowerzystów, spacerowiczów. Idealne miejsce dla osób ceniących odpoczynek na łonie przyrody. W okolicy sklepy, przychodnia lekarska, szkoły przedszkola, centra handlowe, różne. Dobra komunikacja autobusowa. Wokół zabudowa niska, ładne domy i ogrody.

Polecam!

Nota prawna
Wszelkie informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej (w tym plany, rysunki, i ceny), nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. Ze względu na okoliczność, iż powyższe informacje pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować firma nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.

Numer oferty w Locumnet: 20930061

  Zdjęcia: 18 szt.Kontakt w sprawie oferty:
Jarosława Ejsymont
Komórka: 606359171
Telefon: 61 8528088
j.ejsymont@rej.home.pl

Wyślij zapytanie
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Użycie klawisza wyślij jest jednoznaczne ze zgodą na kontakt podanymi środkami komunikacji. Informacja, kto jest Administratorem Danych Osobowych jest w Polityce Prywatności biura.