Działka siedliskowa w Puszczy Zielonce
Nr oferty:
Rodzaj:
Kontrakt:
Agencja:
Agent:
Cena:
Miasto:
Województwo:
Dzielnica:
Rejon:
Powierzchnia [m2]:

Wyjątkowa oferta dla szukających ciszy i spokoju w przepięknych okolicznościach przyrody.

Polecam na sprzedaż działkę siedliskową w miejscowości Zielonka.
Zielonka to przepiękna miejscowość położona w samym centrum Puszczy Zielonki, nad jeziorem Zielonka i rzeczką Trojanką, ok. 30 km do Poznania. Jest to miejsce nieskazitelnej natury, wiekowych lasów i balsamicznego powietrza.
Dookoła liczne ścieżki rowerowe, pomniki przyrody, urocze jeziora (Pławno, Miejskie, Kamińskie, Głęboczek i wiele innych), w samej miejscowości przepiękny ogród dendrologiczny.
Powierzchnia całkowita działki 25.400 m2.
Na działce prąd, woda z hydrofora, szambo.
Działka zabudowana: dom główny (salon, 2 sypialnie, kuchnia, wc, prysznic, taras), domek gościnny i dom bawialny z dużym pomieszczeniem, barkiem, kominkiem i amboną, z której rozciąga się piękny widok na okolicę.
Przez działkę przepływa rzeczka, którą po pogłębieniu można by dopłynąć łódką bądź kajakiem do jeziora (obecnie zbyt zarośnięta ale kiedyś w ten sposób z niej korzystano).
Magiczne miejsce dla osób szukających spokoju i bliskiego obcowania z naturą. Przepiękna okolica, idealna dla miłośników przyrody, ciszy, spokoju, wędkowania, grzybobrania.
Nieruchomość z dużym potencjałem.
Cena 650.000 zł do negocjacji.
Polecam!!!

Kontakt - Nieruchomości REJ
Agent prowadzący, kontakt i prezentacja: Mariola Piekarczyk (lic. 27106), tel. 795 595 155.
Ewa Ruszkiewicz Pośrednik (lic. 1544) 618528088, 602784398

Nota prawna
Wszelkie informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej (w tym plany, rysunki, i ceny) nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.
Ze względu na okoliczność, iż powyższe informacje pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować firma nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.