Centrum, 2-poziomowy apartament sprzedam
Nr oferty:
Rodzaj:
Kontrakt:
Agencja:
Agent:
Czynsz:
Cena:
Miasto:
Województwo:
Dzielnica:
Rejon:
Piętro:
Ilość pięter w budynku:
Pokoje:
Powierzchnia [m2]:

Ścisłe centrum miasta, nowoczesny apartamentowiec przy ul. Towarowej, elegancja, bezpieczeństwo, świetny adres do zamieszkania dla osób pragnących korzystać z uroków miasta.

Wysoko, na 10 piętrze, nad dachami Poznania, możesz kupić dwupoziomowy apartament w stanie developerskim, aranżując przestrzeń według własnego projektu, bez ograniczeń.

Pow. apartamentu- 141m2
I poziom : pow. ca 100m2, na której przewidziany był aneks kuchenny, otwarta przestrzeń z wydzielonym miejscem na jadalnię przy dużym balkonie, salon, przestronny hol, pomieszczenie gospodarcze i WC.

II poziom: pow. ca 40m2, możliwość zaaranżowania jednej lub dwóch sypialni, łazienki i garderoby.

Niewątpliwą zaletą mieszkania są duże, wysokie okna optycznie powiększające przestrzeń.
Do dyspozycji przyszłego nabywcy ciekawy projekt architektoniczny.
Budynek monitorowany z recepcją, ochroną, na parterze sklepy i restauracja.
Bezpłatna sala fitness dla mieszkańców.

WARUNKI UMOWY
-cena: 1190 000,00 zł
-opłaty administracyjne- 1300,00_w tym : ogrzewanie, woda ciepła i zimna, śmieci, utrzymanie porządku, fundusz remontowy, ochrona, sala fitness.
-do objęcia od zaraz
-dodatkowo można zakupić dwa miejsca postojowe w hali pod budynkiem

LOKALIZACJA
Ścisłe centrum Poznania tuż przy Dworcu Głównym PKP i PKS i Międzynarodowych Targach Poznańskich, blisko centrum handlowego Avenida, Stary Browar, w bezpośrednim sąsiedztwie parku im. Karola Marcinkowskiego. Blisko ważnych miejsc kultury, edukacji, rozrywki takich jak Filharmonia, Opera, Aula Uniwersytecka, Uniwersytet Ekonomiczny, Medyczny, Szkoła Muzyczna. W bezpośrednim sąsiedztwie komunikacja tramwajowa, autobusowa.

Kontakt: Ewa Ruszkiewicz-REJ, Licencja nr 1544, tel.602 784 398, 618528088

Nota prawna -wszelkie informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej (w tym plany, rysunki i ceny), nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. Ze względu na okoliczność, iż powyższe informacje pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować firma nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.